Governance, Risk & Compliance – nowy magazyn dla compliance

Governance, Risk & Compliance – nowy magazyn dla compliance

Banking, Bibliografia, Compliance/AML, Hot News Brak komentarzy do Governance, Risk & Compliance – nowy magazyn dla compliance

Pojawił się nowy magazyn przeznaczony dla funkcji compliance – “Governance, Risk & Compliance”.

Od Redakcji: “Mamy nowy rok na horyzoncie. Wiemy, że nie będzie lżej. Wiemy, że przybędzie nam nowych regulacji, tych wynikających z implementacji przepisów europejskich, jak i lokalnych, będących wynikiem inwencji naszych polityków, nadzoru oraz potrzeb chwili. Wiemy, że naszym instytucjom będzie ciężej na rynku z powodu podatków, presji udziałowców oraz nacisku regulatorów. Być może nie raz będziemy sobie zadawać pytanie, czy może nie rzucić tego wszystkiego i wyjechać w Bieszczady. Ale prawda jest taka, że jesteśmy twardzi. Od 2007 roku nasz poziom tolerancji na stres dramatycznie wzrósł; nie tak łatwo nas przestraszyć nową dyrektywą, inspekcją KNF, zapowiedziami polityków. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami z grubą skórą, którzy przetrwają niejedną burzę.

Przedstawiamy Państwu Governance, Risk & Compliance. To nowa pozycja na rynku skierowana do profesjonalistów związanych z szeroko rozumianym rynkiem finansowym, zajmujących się zarządzaniem ryzykiem, nadzorem nad zgodnością prawem oraz szeroko rozumianym governance.”

Pierwszy numer do pobrania: Governance, Risk and Compliance No 1 (1_2017).

Autor

Dodaj komentarz

Back to Top