Szkolenie – Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społeczne

Szkolenie – Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społeczne

Hot News, Szkolenia, Ubezpieczenia Brak komentarzy do Szkolenie – Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społeczne

Szkolenie PIU: “Polska Izba Ubezpieczeń oraz Koło Naukowe Ubezpieczeń Społecznych i Gospodarczych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, organizują konferencję zatytułowaną: „Pozycja ubezpieczeń ochrony prawnej w świadomości społecznej”, która odbędzie się 27 stycznia bieżącego roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, w Warszawie, ul. Lipowa 4, sala A3. Patronem honorowym wydarzenia jest Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prof. dr hab. Krzysztof Rączka. Patronem medialnym – Dziennik Gazeta Prawna.

Konferencja jest odpowiedzią na pytania o społeczne zapotrzebowanie na pomoc prawną i możliwość ubezpieczenia takiej potrzeby. Program konferencji obejmuje wystąpienia przedstawicieli organizacji, do których zadań należy ochrona interesów obywateli i przedsiębiorców. Podzielą się oni spostrzeżeniami m.in. na temat problemów prawnych reprezentowanych podmiotów. Następnie przedstawiciele Zespołu ubezpieczeń ochrony prawnej PIU wyjaśnią, jak ubezpieczenie ochrony prawnej odpowiada na wyżej wymienione problemy.
Program konferencji znajduje się w załączeniu do niniejszego komunikatu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Zastrzegamy sobie prawo anulacji zgłoszonego uczestnictwa.”

Więcej: (link).

Autor

Dodaj komentarz

Back to Top